- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
GÜNCEL YEREL

Valimiz İlçemiz’i Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu

“Mucur’u yaşanabilir, daha modern bir ilçe haline getireceğiz"

Valimiz Sayın İbrahim AKIN, kısa süre önce hizmet vermeye başlanan Mucur Hükümet Konağında incelemelerde bulundu.
Ziyaretinde İlçe Kaymakamı Kaya Çelik’ten yeni hükümet konağı ve ilçede devam eden yatırımlar hakkında bilgiler alan Valimiz Sayın İbrahim AKIN’a ilçemiz protokolü eşlik etti.
Mucur Hükümet Konağı içerisinde hizmet veren birimleri gezerek çalışanlarla görüşen Valimiz Sayın İbrahim AKIN, bina bünyesinde bulunan Mal Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, Özel İdare Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile vatandaşlarımızın çeşitli kurslar gördüğü Aile Destek Merkezi’ni ziyaret ederek kurum amirlerinden bilgiler aldı.
Aynı binada hizmet veren ilçe Adliyesini de ziyaret eden Valimiz Sayın İbrahim AKIN yaptığı konuşmada, Mucur’un ilimizin güzide ilçelerinden biri olduğunu belirterek ilçeye yapılan yatırımları yakından takip ettiklerini söyledi.
Yeni Hükümet Konağının Mucurlu hemşehrilerimize sunulan hizmet kalitesini daha da yükselteceğini ifade eden Valimiz Sayın İbrahim AKIN, “Mucur’un her alanda gelişmesi için yürütülen çalışmaları destekliyor ve yakından takip ediyoruz. Amacımız Mucur’u daha yaşanabilir, daha modern bir ilçe haline getirmektir. Halkımıza hizmet sunan kurumların bir arada olduğu yeni Hükümet Konağı da tamamlanarak halkımızın hizmetine sunuldu. Burada halkımıza daha iyi şartlarda hizmetler sunulacaktır. Yeni hükümet konağının ilçemize hayırlı olmasını diliyor, güzel hizmetlerde bulunmaya vesile olacağına inanıyorum.” dedi.
Sayın Valimizin ziyareti, Kaymakam Kaya Çelik’ten ilçe ve ilçede yürütülen faaliyetler hakkında brifing alması ve binada yaptığı incelemeler ile sona erdi. Haber Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir