- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
GÜNCEL YEREL

Vali AKIN, Mucur’daydı

Kırşehir Valisi İbrahim AKIN, İlçemiz Mucur’da Koronavirüs (Covid-19)’a karşı alınan tedbirlerini değerlendirdi.
İlçemiz’de Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadelede yürütülen çalışmalar ve alınan tedbirleri değerlendirmek için Mucur’a gelen Vali İbrahim AKIN, İlçe Kaymakamlığında gerçekleştirilen toplantıya Mucur Kaymakamı Kaya ÇELİK, İl Sağlık Müdürü Ali BULUT, Halk Sağlığı Uzmanı Dr. N. Kaan TİRYAKİOĞLU ile Mucur Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Yelda ÖZTÜRK katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Kırşehir Valisi İbrahim AKIN, tüm dünyayı tehdit eden ve ülkemizde de görülen Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle devletimizin almış olduğu tedbirlerin ilimiz genelinde uygulandığını söyledi.
Koronavirüs salgınına karşı alınan bu tedbirlere toplumun sağlığı için vatandaşlarımızın uyması gerektiğini belirten Valimiz Sayın İbrahim AKIN, “Bilindiği gibi, ülkemiz bu süreci devletimizin aldığı tedbirlerle diğer ülkelere göre daha başarılı bir şekilde geçiriyor. Bugün itibariyle başlayan yeni normalleşme sürecinde mutlaka hijyene, sosyal mesafe kuralına ve maske takmaya özen göstermeliyiz. Mucur ilçemizde de son günlerde virüs vakalarına rastlanılmıştır. Mucur halkımızdan rehavete kapılmadan tedbirleri uygulamalarını bekliyoruz.” dedi.
Sayın Valimiz, toplantının ardından Mucur Belediyesi ve yapımı devam eden Belediye hizmet binası inşaatında incelemelerde bulunarak Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’dan bilgiler aldı.
Vali İbrahim AKIN’ın Mucur programı, esnafları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunması ile sona erdi. Haber Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir