- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
GÜNCEL

AKTÜRK’ün ikinci dönem mesajı

İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Hayati AKTÜRK, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeni ile ara verilen eğitim ve öğretimin yeniden başlaması dolayısıyla bir mesaj mesaj yayımladı.
AKTÜRK mesajında şu sözlere yer verdi:
“2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı ikinci dönemine gerek akademik gerekse sosyal kültürel alanlarda en üst düzeyde başarı hedefiyle 20 Şubat Pazartesi günü başladık.
Öncelikle 6 ve 7 Şubat 2023 tarihinde 11 ilimizi etkileyen büyük afette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve yaralı olanlara da acil şifalar diliyorum. Asrın felaketi olan bu büyük afetin yaralarını milletçe, birlik beraberlik ruhu içerisinde omuz omuza saracağımıza inancımız tamdır.
Şunu da unutmayalım ki eğitim ortamlarımızda fark yaratan projeler ve bütün uygulamalar ancak öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin yüksek katılımı ile amacına ulaşabilir.
Öğrendiğimiz zaman kendimizi, okulumuzu ve hayatımızı yeni baştan keşfederiz.
Bu duygu ve düşüncelerle 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı ikinci döneminin tüm eğitim camiamıza hayırlar getirmesini diliyor, sağlıklı, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ediyorum.” dedi. Haber: Mehmet Burak Dağlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir