- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
GÜNCEL SPOR YEREL

Mucur Huzurevi Adını Duyurmaya Devam Ediyor

Mucur Hayretin Ekim Huzurevi’nde ki yaşlılar “Bocce” müsabakalarına katılıyor.
Demir bilyelerle oynanan bir oyun ve spor dalı olan “Bocce” maçları Kırşehir, Çankırı ve Çorum illerindeki Huzurevinde kalan yaşlılar arasında düzenlenen müsabakalarda Mucur Hayretin Ekim Huzurevi zaferlerle döndü.
Bu müsabakalarda adını duyuran Mucur Hayretin Ekim Huzurevi’ni ziyaret eden Mucur Kaymakamı Faruk ERDEM ve ilçemizde staj yapan Gizem BAYKUŞ ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İlknur ÇAKIR kuruluş müdürü Tural DEVECİ’yi tebrik ettiler.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca Türkiye geneli huzurevlerinde kalan 60 yaş ve üstü yaşlılar için düzenlenen bocce şampiyonası 2021 yılı ligi için Mucur Hayretin Ekim Huzurevi bocce takımı çalışmaları Kaymakam Erdem tarafından yerinde görüldü.
İlimizi temsil etme hakkını elinde bulunduran huzurevi takımımız, illeri temsil eden 18 grup arasında yapılan müsabakalar neticesinde 3 galibiyet alarak grup liderliğini garantilemiş durumda. Grup liderliğini garantileyen Huzurevi Bocce takımımız, 18 grup lideri ve en iyi puana sahip 6 grup ikincisinin katılacağı 24 takımın yer aldığı Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.
Kaymakam Erdem de bocce takımıyla antrenmana katılırken sonrasında Huzurevi Müdürü Tural Deveci’den bilgi alarak büyüklerimize başarı diledi. Haber: Mehmet Burak Dağlı

Mucur Huzurevi Adını Duyurmaya Devam Ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir