- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
GÜNCEL POLİTİKA YEREL

Valimiz İbrahim AKIN, İlçemiz’e Gelerek Ziyaretlerde Bulundu

Valimiz Sayın İbrahim AKIN, İlçemiz Mucur’u ziyaret ederek ilçede devam eden yatırımları inceledi.

Programına Mucur Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Valimiz Sayın İbrahim AKIN, Kaymakam Kaya ÇELİK’ten ilçede yürütülen faaliyetler ve devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.

Mucurlu vatandaşlar ve esnaflarla da sohbet eden Valimiz Sayın İbrahim AKIN, yapımı devam eden ve tamamlanma aşamasında olan Mucur Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu. Mucur Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne tahsis edilen Ahi Konağını da ziyaret eden Sayın Valimiz, gençlere çeşitli kurslar verilen atölyeleri inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

Ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, Mucur’un gelişmesi için önemli çalışmalar yürüttüklerini belirten Valimiz Sayın İbrahim AKIN, “Mucur ilçemizdeki yatırımları önemsiyor ve takip ediyoruz. Amacımız vatandaşlarımıza hizmet sunarken bu hizmetlerin kaliteli ve hızlı olmasını sağlamak. İlimizin önemli bir ilçesi olan Mucur’u daha yaşanabilir ve daha kalkınmış bir ilçe haline getirme gayretindeyiz.” dedi.

Sayın Valimizin ilçedeki programı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığında yaptığı incelemeler ile sona erdi. Haber Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir