- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
GÜNCEL POLİTİKA YEREL

Mucur’ Bağlı 6 Köyün Yol Yapımı Tamamlandı

Kırşehir İl Özel İdaresi 2020 yılı çalışma programında yer alan İlçemiz Mucur’a bağlı Susuz-Palanğıç, Susuz-Yeniköy, Karakuyu-Rışvan ve Aydoğmuş Köy içi yol yapım çalışmaları tamamladı.
İl Özel İdaresi 2020 yılı asfalt ve yol yapım çalışmalarını, planlanan programlar çerçevesinde aralıksız sürdürüyor.
İl Özel İdaresi bu kapsamda yol genişletme ve tüm alt yapı çalışmaları biten ilçemize bağlı Susuz-Palanğıç, Susuz-Yeniköy, Karakuyu-Rışvan ve Aydoğmuş Köylerinde yürütülen toplam 13 km’lik I.Kat sathi kaplama asfalt yol çalışması tamamladı.
Susuz-Palanğıç 3 km,Susuz Yeniköy 4 km, Karakuyu-Rışvan 4 km ve yol çalışması bitirilerek vatandaşlarımızın kullanımına sunuldu.
Yol yapım çalışmaları hakkında açıklama yapan Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz: “Yol yapım çalışmalarımızı planladığımız programlar dâhilinde gerçekleştiriyoruz. Amacımız köylerimizde bulunan yol konforlarını artırmak ve vatandaşlarımızın güvenilir ulaşım ihtiyaçlarını gidermektir. Mucur ilçemizin köylerinde yaşayan hemşehrilerimizin rahat ve güvenli bir şekilde yolculuğunu tamamlaması için yol yapım çalışmaları yapılarak hemşerilerimizin hizmetine sunulmuştur. Yol çalışmaları biten köylerimize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi
Yol yapım çalışmaları tamamlanan Köy muhtarları ve köy sakinleri yapılan yeni yollarından dolayı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve tüm ekiplere yol yapımında gösterdikleri büyük gayret ve özverileri için teşekkür etti. Haber: Mehmet Burak Dağlı
İlçemiz'e Bağlı 6 Köyün Yol Yapımı Tamamlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir