- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
EĞİTİM GÜNCEL YEREL

“Nadide bir çiçek olan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun”

Kaymakamımız Sayın Kaya ÇELİK Anneler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Kaymakam ÇELİK mesajında;
“Dünyanın en zor ve ulvi görevlerinden birini üstlenmiş, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin en güzel örneği olan annelerimiz, yeri doldurulamayan ve değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce varlıklardır.
İnsan; sevgiye, ahlâka, erdeme, iyiliğe dair hasletlerinin temelini anneden alır. Anne sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda insanın doğduğu andan itibaren hem koruyucusu, hem bakıcısı, hem de öğretmenidir. Çocuklarını iyi yetiştiren annelerin içinde yaşadığı toplum ahlâk ve medeniyet açısından da kalkınır. Merhametin ve sevginin tükenmez kaynağı olan annelerimiz bıkmadan, usanmadan her anlamda sağlıklı nesillerin yetişmesi için çalışırlar.
Annelerimiz, hatırlanmak, çocuklarını sadece ihtiyaç duyduğu zamanlarda değil, her an yanlarında görmek ister. Dolayısıyla annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, nefes aldığımız her gün annelerimizin merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak hepimizin görevi olmalıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle başta bu ülkenin varlığı ve birliği için canını seve seve feda eden şehitlerimizin aziz anneleri olmak üzere fedakârlık ve sabır timsali, karşılıksız sevginin sembolü olan tüm annelerimizin Anneler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi. Haber: Mehmet Burak Dağlı
Kaya Çelikin Anneler Günü Mesajı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir