- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
GÜNCEL YEREL

Kaya ÇELİK’in Ramazan Bayramı Mesajı

İlçemiz Kaymakamı Kaya ÇELİK, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Bütün Müslümanların hasretle beklediği, 11 ayın sultanı bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın sevinci ve mutluluğu içerisinde olunduğunu belirten Kaymakam Kaya ÇELİK, şu sözleri söyledi:
“Sevinç, paylaşma, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan bir Ramazan Bayramı’nı daha milletçe idrak etmekteyiz. Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında, milletin değer verdiği, milli ve manevi günler gelir. Bu manevi ve milli günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının büyüdüğü, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel günlerdir.
Bu vesileyle, idrak ettiğimiz bu güzel Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nın Ülkemize ve Milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, vatandaşlarımızın bayramını en samimi duygularımla kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi. Haber:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir