- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
EĞİTİM GÜNCEL YEREL

Kaya ÇELİK’in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı’nın başlaması nedeniyle bir açıklama yapan İlçemiz Kaymakamı Kaya ÇELİK, yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hayırlı olmasını diledi.
Kaya ÇELİK, yayımladığı mesajında şunları söyledi:
“Türkiye’nin her tarafında olduğu gibi Mucur’da da büyük bir sevinç ve mutluluk içinde 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’na başlamanın coşkusu ve heyecanı içerisinde olduklarını belirterek, kalkınma ve gelişme yolunda, ülkelerin en büyük gücü eğitimli, nitelikli, çalışkan insan varlığıdır. Ülkemizin ihtiyacı olan eğitilmiş insan gücü, ilim irfan yuvası olan okullarımızda yetiştirilmektedir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin çağın gereklerine uygun olarak ve fırsat eşitliği içinde eğitim-öğretim imkânlarından yararlanması yönünde yoğun bir çaba sarf edilmektedir. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın sevincini yaşarken, değerli anne ve babaları da yavrularını okula hazırlanmanın güzelliğini ve tatlı telâşını yaşıyorlar. Değerli eğitimcilerimiz, üstün görev anlayışı ve sorumluluk şuuruyla bu kutsal görevlerini yerine getirirken ilçemizin eğitim ve öğretim kalitesini üst sıralara taşıma gayretlerimize bu yıl da gereken katkıyı vereceklerine inancım sonsuzdur.
Bu duygu ve düşüncelerle; 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nın öğrencilerimize, ailelerine, tüm eğitim camiamıza ve Mucurlu vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını ve başarılarla dolu bir yıl olarak geçmesini temenni ederim.” şeklinde sözlerine son verdi. Haber: F. Dağlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir