- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
EĞİTİM GÜNCEL KÜLTÜR YEREL

Kooperatafçiler Fuarında, Kırşehir Rüzgarı Esti

Türkiye Kooperatifler Fuarı’nda Kırşehir Standına Büyük İlgi Gösterildi.
Türkiye Kooperatifler Fuarı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Ticaret Bakanı Ruksar Pekcan tarafından Ankara Ticaret Odası Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde yapılan törenle açılışı yapıldı.
Esnaf ve çiftçilerimizden girişimci ve tüketicilere kadar ticari yaşamın içindeki tüm aktörlerin bilinçlendirilmesi ve kooperatifçiliğin geliştirilmesi için düzenlenen fuara, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ile oda Başkanlarının katıldığı fuarda, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak bir stant açılmıştır. Standa Kooperatifçiliğin ilk uygulayıcısı olan Ahilik Teşkilatı ve yöresel ürünlerimizin tanıtımı yapılmış olup, ziyaretçilere Kırşehir Davul ve Zurna Ekibi tarafından müzik ziyafeti çekilmiştir.
Ayrıca gerçekleşen fuara İlçemiz Mucur Kadın Girişimci kooperatifi de katılmıştır. Mucur Kadın Girişimciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi İlknur ÇAKIR, İlçemiz’in tarihini fuarda tanıtarak vatandaşları bilgilendirdi. Haber: Mehmet Burak Dağlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir