- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
KÜLTÜR YEREL

Mucur MYO TRT’deki Yarışmada Finale kaldı

Mucur Meslek Yüksekokulu(MYO) öğrencileri TRT’de düzenlenen “Hoca sınavda” programında geleceğin iletişimcileri yarışması’nda finale kaldı.
Mucur MYO Görsel, İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı öğrencileri Yetkin TORLAK, Furkan KAN, Yiğit KARAKAYA ve Serdar MUTLU’nun hazırladığı “Hoca Sınavda” programı TRT Geleceğin İletişimcileri yarışmasında onlarca eser arasından finale çıktı.
Mucur MYO Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı öğrencileri “Hoca Sınavda” programı kapsamında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan KARAKAYA’yı sınava almıştı.
Üniversite öğrencilerinden toplanan sorular, Rektör Vatan Karakaya’ya yöneltilmişti. Rektör Karakaya’nın sorulara verdiği samimi yanıtlar ile Kırşehir ve Ahi Evran Üniversitesi’nin tanıtımının yer aldığı programın finalini Rektör KARAKAYA saz çalarak yapıyor.
Gazetemiz adına TRT Geleceğin İletişimcileri yarışmasında Video İçerik Formatı kategorisinde “Hoca Sınavda” isimli eser ile finale yükselen öğrencileri tebrik eder, başarılar dileriz. Haber: Mehmet Burak Dağlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir