- Yeni Yeşil Mucur Gazetesi - Yeşil Mucur'un Güncel Gazetesi
GÜNCEL POLİTİKA YEREL

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal Baba Ocağından Sahaya İndi

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı’nda gerçekleşen bayrak değişiminin ardından Başkan Seher Ünsal sayesinde saha çalışmaları hız kazandı.
Seher ÜNSAL pazartesi günü İlçemiz Mucur’a gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
İlk olarak AK Parti Mucur İlçe Başkanlığını ziyaret eden Ünsal’ı, AK Parti Mucur İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz ve ilçe teşkilat üyeleri karşıladı.
AK Parti Mucur Teşkilat üyeleri ile istişare eden Ünsal, “Mucur teşkilatımız özverili bir çalışma yaptı mahalli seçimlerden zaferle ayrıldı. Teşkilatımızın her bir üyesini tek tek kutluyorum. AK Partimizin 2023 hedefleri var. Her alanda atılım içerisindeyiz. Başarılarımızın devamı için birlik beraberlik içinde daha çok çalışacağız.” Dedi.
ÜNSAL “CUMHUR İTTİFAKI GÜÇLENEREK DEVAM EDECEKTİR.”
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, AK Parti Mucur Teşkilatının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Mucur İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
Burada konuşan Ünsal, “MHP Mucur İlçe Başkanımız Ali Rıza Budak ve kıymetli yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Cumhur İttifakı güçlenerek devam edecek. 2023 seçimlerinde birlikte çalışarak Cumhur İttifak’ının iktidarını devam ettireceğiz.” Dedi.
AK PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI SEHER ÜNSAL, “HİZMETKAR OLMAYA GELDİK, EFENDİ OLMAYA DEĞİL”
Mucur Semt Pazarını ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal’a ilgi büyük oldu. Pazar esnafı ve Mucurlu hemşehrilerimiz ile tek tek ilgilenen Ünsal, “Mucurlu Hemşehrilerim ile bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum. Bende Mucur doğumluyum. Partime ve şahsıma göstermiş oldukları teveccüh beni çok duygulandırdı. Çalışma azmimizi artırdı. Artık bizler vatandaşımızın ayağına gideceğiz. Çünkü biz hizmetkar olmaya geldik efendi olmaya değil.” Dedi.
BAŞKAN ÜNSAL, “GEÇMİŞİN İZİN GELECEĞİN PEŞİNDE DÜSTURU İLE HAREKET EDECEĞİZ”
AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, “Geçmişin izin geleceğin peşinde düsturu ile hareket edeceğiz” dedi. Yaşlı vatandaşlara özel ilgi gösteren Ünsal onlar ile uzun uzun sohbet etti.
Ünsal’ın pazaryeri ziyaretinde AK Parti Mucur İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz’de eşlik etti. Haber Merkezi
AK PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI SEHER ÜNSAL MUCUR'DA ZİYARETLER DÜZENLEDİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir